Блог

Будь-який офисний переїзд так само і квартирний не обходиться без перевезення телевізора, тому наша команда продумала невеликі стандарти для таких непростих предметів.

Основні правила перевезення:

1-е. Перш за все ЖК телевізор або монітор необхідно правильно упакувати. Найкращий варіант - використовувати оригінальну упаковку з пінопластовими вставками. Так само необхідно крихкий вантаж додатково обернути повітряно-пухирчастої плівкою. Не зайвим буде захистити коробку від випадкового намокання зверху стрейч-плівкою і обов'язково закріпити скотчем.

2-е. Крім того, що цифрова техніка повинна бути добре зафіксована всередині упаковки, сам короб з цінним вантажем необхідно правильно розмістити у вантажному відсіку машини для транспортування. Не можна перевозити телевізор лежачи на будь-якої зі сторін і ставити поперек кузова. Рекомендується розміщувати цифрову техніку в природному положенні, вертикально, розгорнувши екраном до борту авто.

3-е. Недостатньо просто поставити вантаж на рівну поверхню - необхідно також подбати про те, щоб він не рухався і не падав під час перевезення. Для цього краще використовувати спеціальний транспорт з наявністю фіксуючих ременів в вантажному відсіку.

4-е. Щоб уникнути пошкоджень потрібно надійно зафіксувати поруч розташований в машині габаритний і важкий вантаж, який може пошкодити електроніку в дорозі.

5-е. Також не рекомендується, економлячи місце в транспорті, ставити на коробки з цифровою технікою будь-які додаткові предмети.

6-е. При транспортуванні потрібно врахувати маршрут. Він повинен розраховуватися з урахуванням якості дорожнього покриття, щоб виключити тряску вантажу в дорозі. Важливі також досвід і навички водія.

7-е. Самим уразливим місцем в рідкокристалічному телевізорі і моніторі є матриця, тому в процесі переміщення і перевезення потрібно уникати низької температури, ударів і різких поштовхів щоб її не пошкодити.

8-е. Обов'язково дотримуватися основних рекомендацій в інструкції, що додається виробником.

photo5355322759661596817

 

Що робити якщо не збереглася заводська упаковка?

Насамперед необхідно підібрати упаковку, яка підходить за захисними властивостями до заводської, це можна зробити самостійно або звернутися в Мувінгову компанию "Наш переїзд".

Як правило, професіонали пакують ЖК телевізори так:

  • Підбирається коробка, відповідного розміру;
  • Плазмова панель обертається багатошарової повітряно-пухирчастої плівкою і поміщається всередину коробки;
  • Обов'язково в ній добре фіксується за допомогою спеціального пакувального матеріалу: пінопласту, поролону або ж в якості ущільнювача застосовуються підручні матеріали: рушники, м'які тканинні речі і т.д. Найголовніше виключити вібрацію під час перевезення.
  • Коробка зверху обмотується стрейч-плівкою, щоб випадково не намокла, якщо йде на вулиці дощ або сніг і ретельно фіксується скотчем.
  • Підписати обов'язково частина де знаходиться сам екран і поставить знаки для зручного транспортування.
  • На деяких офісніх переїздах може бути кілька телевізор, а може і більше, написання марки на пакувальному матеріалі зайвим не буде.

photo5355322759661596819

Які ще існують важливі моменти при перевезенні ЖК телевізорів

  1. Якщо ви перевозите великий телевізор або плазмову панель, то потрібно не тільки грамотно упакувати крихкий предмет, але і приділити особливу увагу його переміщенню і вантаження-розвантаження. Тут важлива точність дій вантажників і акуратність.
  2. Неприпустимо в процесі переміщення такої техніки ударяти її об стіни, кути, скоси, обережно потрібно виносити і заносити через дверний проріз, щоб випадково не пошкодити.
  3. Найбільш правильним рішенням буде довірити переміщення і вантажно-розвантажувальні роботи під час перевезення великої телевізора або плазмової панелі професійним вантажникам, які мають при собі такелажні ремені.
  4. Застосування спеціального спорядження дозволяє не тільки спростити сам процес переміщення важливого вантажу, але є і додатковою страховкою, на той випадок, коли коробка з електронікою може випадково вислизнути з рук робітників.

 

Тому висновок напрошується один - найголовніше при перевезенні телевізорів, плазмових панелей і моніторів, як і при транспортуванні будь-якого іншого вантажу, звернутися за допомогою до фахівців. Недостатньо буде просто попросити допомогти близьких і друзів. Збереження вашої електронної техніки безпосередньо залежить від того, в чиї руки ви її довірите.