Наші послуги з організації переїзду

Складання меблів

Ми готові вам допомогти в складанні меблів!

Точні і повністю екіпіровані майстри

У вас немає інструментів? Не турбуйтеся, фахівці привезуть все необхідне для складання ваших меблів. Команда буде обережна, щоб не викликати безладдя під час роботи. Зверніть увагу, що у професіоналів є страхування цивільної відповідальності.

Прозоре ціноутворення - платите тільки за те, що отримуєте

У нас є мінімальна плата за виклик за перші 2 години. Згодом з вас буде стягуватися плата тільки за кожен послідовний період тривалістю 30 хвилин, незалежно від того, скільки часу ви фактично забронювали.

Гарантована якість

Збирачі меблів повністю присвячують себе тому, щоб надати вам найкращі можливі результати. Наш сервіс відстежує їх ефективність і регулярно збирає відгуки клієнтів, щоб гарантувати, що наші клієнти будуть на 100% задоволені тим, що вони отримують.

Будь-який бренд, будь-який вид меблів

Будь-бренд, будь-який вид меблів Фахівці знайомі з усіма типами та марками меблів, тому вони без проблем зберуть вашу новинку. Будь то Argos, IKEA або John Lewis, за короткий проміжок часу всі ці акуратно упаковані деталі перетворяться на повну меблі.

Послуги складання меблів

Складання меблів, виготовлених в спеціалізованих меблевих компаніях, вимагає особливих навичок і повний комплект професійного інструменту. Меблі виготовлені на замовлення вимагають в 3—4 рази більше часу на якісне складання а тому вартість таких робіт на порядок вище.

Від чого залежить вартість складання меблів?

Вартість складання меблів залежить від виду і складності. Наприклад, часу і зусиль на складання кухні потрібно набагато більше, ніж для складання тумби або столу, стандартны меблі складаються швидше, ніж виготовлены на замовлення. Меблі, виготовлені на замовлення складаються набагато довше і, отже, вартість їх складання вище, ніж готової, купленої в магазині. При великих обсягах ми надаємо знижку. Вартість складання залежить від віддаленості від Києва, часу складання, чи проводиться складання в святкові дні або в нічний час.

Основні переваги нашої компанії

Наші майстри мають величезний досвід в складанні меблів будь-якої складності, наприклад нестандартної. Діяльність нашого підприємства пов'язана з постійною необхідністю розбирати і складати всілякі меблі. Складальники мають з собою весь необхідний інструмент для складання меблів.

У стандартному наборі наші майстри мають сполучну і іншу фурнітуру, на випадок недокомплектації придбаних меблів. У нас достатньо майстрів, щоб впоратися зі складанням великого обсягу, наприклад, для складання меблів в офісі. Майстри мають власні автомобілі, що дозволяє їм обслуговувати клієнтів за межами Київа. Наші клієнти отримують гарантію на складання меблів, виконану нашими майстрами.

Чому у вас дорожче?

Придбавши меблі і витративши гроші, покупці намагаються заощадити на послугах складання меблів. Для цього вони «шерстять» весь інтернет у пошуках найдешевших майстрів. Як правило, знаходять таких в приватних оголошеннях. Однак слід зазначити, що послуги професійних складальників не можуть коштувати 100 або 150 грн. Нашим майстрам часто доводиться виїжджати і збирати заново меблі, які збирали «дешеві майстри». Навіть дорогі і якісні меблі, складені «горе майстрами» не тільки виглядають не презентабельно, але і служитимуть менше, а іноді можуть бути і небезпечні для господаря. Наша компанія пропонує якісні послуги складання меблів будь-якої складності.

В обов'язки складальників входить якісна збірка меблів згідно з інструкцією

Всі додаткові роботи такі як: врізка мийки, варочної поверхні, підрізування, зміна конструкції меблів, підключення мийки або іншої побутової техніки, оплачуються додатково. Так само оплачуються як додаткові послуги: підйом меблів, демонтаж старих меблів, прибирання та винос сміття і пакувального матеріалу. Майстер зобов'язаний якісно зібрати меблі і відрегулювати її. У разі пошкодження майстром меблів при складанні, він зобов'язаний усунути поломку своїми силами протягом 2—3 днів.