Наші послуги з організації переїзду

Пакувальні матеріали

У наш час дуже рідко мувінгові компанії надають якісні матеріали для пакування речей при квартирному або офісному переїзді. Але ми спеціально розробили можна сказати універсальний набір пакувальних матеріалів, щоб зробити процес пакування максимально простим і швидким.


Гардеробний короб

Гардеробний короб

У Гардеробний короб для переїзду одяг не знімаючи з плічок вішається на перекладину. Перекладина досить міцна, щоб витримати весь обсяг речей. Гардеробна коробка має розміри 60×50×130 см і тимчасово здатна замінити платтяну шафу. Наприклад, під час квартирного або офісного переїзду або ремонту.

Для додаткового захисту можна використовувати чохли для одягу. Для зменшення обсягу вибирайте вакуумні пакети з вішалкою.

Матеріал виготовлення — п'ятишаровий гофрокартон. Для порівняння інші коробки роблять з тришарового картону. Після використання гардеробної коробки — вона легко збирається і зберігається в складеному вигляді.

Ціна оренди за 1 добу: 250 грн 1 коробка

Ціна продажу: 450 грн 1 коробка


Коробка для пакування посуду і офісної техніки

Коробка для пакування посуду і офісної техніки

Коробка для переїзду має габарити 58×47×55 см і зручні ручки збоку для перенесення коробки.

Корисний об'єм — 125 літрів.

Ця коробка використовується в для пакування комп'ютерної техніки або посуду, за своєю структурою вона дозволяє вмістити багато великих речей — одяг, постільну білизну та інше, а це величезний плюс для квартирних або офісних переїздів.

Ціна: 73 грн 1 коробка.


Коробка для пакування книг і документів

Коробка для пакування книг і документів

Коробка для переїзду має габарити 46×32×34 см

Коробка призначена для перевезення книг та офісних папок з документами.

Таку коробку також можна використовувати для пакування зошитів, журналів, каталогів, рекламно-поліграфічної продукції та ін.

Ціна: 50 грн 1 коробка.


Повітряно-бульбашкова плівка

Повітряно-бульбашкова плівка

Плівки з поліетилену з повітряними бульбашками володіють такими властивостями, як стійкість до ударів, вібрації і корозії, прозорістю, забезпечують герметичність запаковування. Застосовуються для пакування електроніки, інструментів, виробів зі скла, меблів, іграшок інших речей.

Цена: 15 грн 1 метр.


Пакувальний папір

Пакувальний папір

Пакувальний папір надається в рулонах по сто листів. Основне завдання цієї упаковки це розпирати тендітні предмети в коробці, обмотуючи їх повністю, забезпечуючи додаткову безпеку. Так само для пакування посуду вона не буде зайвою.

Цена: 300 грн 1 рулон.


Скотч

Скотч

Скотч — це універсальна упаковка. Вона служить як для склейки коробок, так і для упаковки меблів — тієї самої пухирчастої плівки, захисту кутів, також можна маркувати меблі або робочі місця.

Цена: 50 грн 1 рулон.


Стрейч плёнка

Стрейч плёнка

23 мк, вага 2,7 кг. Застосовується для обгортання предметів і матеріалів з метою захисту від пилу, а також пошкоджень, пов'язаних з транспортуванням та зберіганням, або для фіксації висувних елементів.

Цена: 320 гривен 1 рулон.