Якісний сервіс від надійного партнера — переїздам раді всі!

Мувінгова компанія «Наш Переїзд»

Мувінгова компанія «Наш Переїзд» надає послуги якісного перевезення речей, особистого майна і предметів мистецтва з пункту А в пункт Б, надаючи гарантії збереження і неушкодженність майна.

Ми ретельно підбираємо співробітників, проводимо спеціальне навчання, групові тренування і контролюємо якість виконання послуг на кожному етапі робіт. На наших тренінгах ми навчаємо як правильно пакувати предмети різних габаритів, матеріалів і крихкості, як правильно їх переносити, кріпити і транспортувати без пошкоджень. Додатково ми розробили свої комплекти упаковки, які дозволяють збільшити рівень захисту транспортованих предметів. Важливою особливістю є кріплення вантажу в транспортному засобі, саме тому ми розробили спеціальні кріплення в кузовах наших машин для зручної та надійної фіксації різних вантажів.

Модернізуючи послуги перевезень і сервісу, при цьому не збільшуючи середньоринкову вартість, ми бажаємо значно підвищити рівень якості подібних послуг в Україні. Наші громадяни, друзі, родичі заслуговують на високий рівень якості та європейський рівень сервісу. Тому ми намагаємося збільшити потребу саме в якісних послугах перевезень в нашій країні, відмовившись від поточних стандартів і шаблонів. Також, ми прагнемо до того, щоб робота вантажником перестала бути чимось третьосортним, а стала шанованою і затребуваною роботою фахівців з перевезень особового або корпоративного майна.

Саме тому день у день ми працюємо над якістю наших послуг, намагаючись постійно надавати високий рівень сервісу, прислухаючись до побажань наших замовників. Ми дотримуємося думки, що якісний сервіс — це невидимий сервіс, коли Вам не потрібно контролювати кожен крок роботи вантажників і переживати за збереження своїх речей. Перевезення — це наша робота, а не Ваша, і ми виконаємо її повністю «під ключ», тихо і не помітно для Вас.

«Наш Переїзд» — переїздам раді всі!